Kolagen na zdrową skórę i stawy
Każda kobieta marzy o tym, by jak najdłużej zachować zdrowy, młody, piękny wygląd cery. Wydajemy mnóstwo pieniędzy na kosmetyki mające zapewnić nam piękno i młodość. Oprócz odpowiednich kosmetyków warto jednak zainwestować również w profesjonalne zabiegi kosmetyczne, które są jednorazowym, ale bardzo intensywnym odżywieniem skóry i przeciwdziałaniem jej problemom.
2019-04-14, 21:51

Warto pamiętać, że z czasem nasza skóra produkuje coraz mniej kolagenu. Kolagen stanowi łącznik białek, to ilość kolagenu decyduje o elastyczności i zdolności do regeneracji naszej skóry i ścięgien. Skóra pozbawiona kolagenu staje się słaba, wiotka, jakby papierowa i traci wodę, przez co traci swój zdrowy wygląd i zaczynają pojawiać się zmarszczki. Kolagen można uzupełniać przez odpowiednie zabiegi kosmetyczne oraz przez suplementację diety. Udokumentowano, że jednym z najbardziej skutecznych suplementów diety jest kolagen rybi, którego budowa przypomina ludzki kolagen. Dzięki temu lepiej się wchłania i nasz organizm dobrze go absorbuje i toleruje, co sprawia, że kolagen rybi to bardzo skuteczny środek przeciwdziałający pojawianiu się zmarszczek. Poza tym kolagen może dobrze działać na naszą cerę jeżeli zmagamy się z trądzikiem, bądź chcemy pozbyć się blizn potrądzikowych, pomaga również na skórę z przebarwieniami. Co więcej, nie tylko nasza skóra na tym zyskuje - z wiekiem na utracie kolagenu cierpią również nasze stawy, których chrząstki potrzebują kolagenu, by prawidłowo funkcjonować. Kuracja kolagenowa zatem nie tylko przyczyni się do odnowy naszej skóry by była piękna, ale również wspomoże zdrowe funkcjonowanie naszych stawów, dzięki czemu będziemy mogli dłużej cieszyć się wysoką sprawnością fizyczną.
Podsumowując, kuracja kolagenowa to wspaniały sposób na zachowanie zdrowego, młodego wyglądu oraz wspomaganie dobrego funkcjonowania naszych stawów.

collagenshop.pl

KONTAKT / AUTOR
Damian Szary
Agencja PR SUNSPOT
124446201
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy